X
تبلیغات
نوشته های کیقباد بهدین
نوشته های کیقباد بهدین
زمینه: در بهمن ماه 1386 یک رسانه دیجیتال زرتشتی به نام برساد در دامنه اینترنتی www.berasad.com پا به عرصه وجود نهاد. این رسانه در صفحه نخست خود بیش از هر نامی، «رشید شهرت» را در خود جای داده است. صاحب امتیاز دامنه ثبت شده www.berasad.com یک شرکت واسطه استرالیایی است که کارش حفاظت از اطلاعات مربوطه و مانند آن است. صاحب امتیاز دامنه ثبت شده www.berasad.ir آقای محسن فیروزمندان هستند.
ادامه مطلب
|+| نوشته شده در یکشنبه ۳ دی ۱۳۹۱ساعت ۱۰:۲۷ توسط کیقباد بهدین نظر(0)

شما فکر می کنید مهمترین عاملی که باعث کاهش یافتن کیفیت آموزشی مدارس انجمن زرتشتیان تهران طی بیست سال گذشته شده یا می شود، چیست؟ چرا یکی دو سال است که کیفیت رو به بهبود نهاده است؟ شاید نگاهی به تاریخ بتواند کمک کننده باشد. با هم به دوران قهقرای کیفیت این مدارس در ابتدای دهه 1340 نگاه می کنیم و به کارهایی که به اوج گرفتن دوباره آنها در اواسط و انتهای دهه 1340 انجامیده می پردازیم و می بینیم که تمرکز و توجه چه نقش بزرگی در افزایش کیفیت و باقی ماندن آن دارد.


ادامه مطلب
|+| نوشته شده در سه شنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۱ساعت ۰۹:۲۲ توسط کیقباد بهدین نظر(0)
هر کسی در هر سن رویایی در سر دارد. خواه، ناخواه، این رویا یا رویاها مهمترین انگیزه های فعالیت های هر فردی به شمار می آید. فراموشی یا از بین رفتن هر رویا به سادگی هر فرد را در معرض مخاطرات گوناگون اجتماعی، خانوادگی و فردی قرار می دهد یا حداقل این که زندگی وی را به ورطه بی فایدگی و سکون می اندازد. پس خیلی مهم است که بدانیم چه می شود که رویایمان را فراموش می کنیم یا چه می شود که رویایمان را می کشیم و از بین می بریم.
ادامه مطلب
|+| نوشته شده در دوشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۱ساعت ۰۸:۵۹ توسط کیقباد بهدین نظر(0)
بالا